Cildin prebiyotik seviyesine odaklanan yeni Reset ile cilt devrimi başladı

Cildin prebiyotik seviyesine odaklanan yeni Reset ile cilt devrimi başladı
05 Şubat 2021 - 20:19

SGK Dünyası - L'Occitane'ın yeni ürünü Reset-Tri Essence, tek kullanımda bile cildi yatıştırır ve hızla aktive eder. Cilt mikrobiyomunu dengeler ve onarma sürecini başlatır. Sıfırlanmış, pürüzsüz, yumuşak ve parlak cilt dokusu daha ilk günden hissedilir. Düzenli kullanımda cildin nem dengesi düzelir, elastikiyet artar ve yüzünüz her gün çok sağlıklı görünür. 

Cildin mikrobiyom seviyesi 

Yüzde 99 oranında doğal olan ve silikon içermeyen formül, esas olarak cildin mikrobiyom ve prebiyotik seviyesine odaklanır. 

Doğadan gelen parlaklık ve denge gücü

Immortelle Reset Tri Essence, temizlenmiş cilde veya toniğin hemen arkasından öncesinde şişeyi bir kaç kez sallayarak uygulanır. Avucunuzun içine en az üç pompa püskürtmeniz ve daha iyi penetrasyon için yüzünüze hafifçe tampon hareketlerle uygulamanız tavsiye edilir.  Sonrasında serum ve krem kullanılabilir.

Sihirli doğal bileşenler

İç stres, uykusuzluk ve telaşlı bir yaşam cildinizin dengesini bozar ve yorgun, donuk bir görünüm getirir. Doğal kökenli bileşenlerin karışımı olan bu özel bileşen, günlük saldırganlara karşı yenilenmiş ve daha dayanıklı görünen bir cildi adeta baştan yaratır.