NN Hayat ve Emeklilik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ailesine iki yeni ürün daha katıldı

NN Hayat ve Emeklilik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ailesine iki yeni ürün daha katıldı
06 Şubat 2021 - 11:02

SGK Dünyası - Dünyanın köklü sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerinden NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik, sağlık sektöründeki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. ‘Desteğin Bizden’ Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile müşterilerine kolay, uygun ve ulaşılabilir ürün ve hizmetler sunmayı hedefleyen şirket, hizmetlerine iki yeni ürün daha ekledi. NN, ‘Desteğin Bizden Doktor Online’ ve ‘Desteğin Bizden Ekstra’ ürünleri ile müşterilerinin ihtiyaçları olduğu her anda yanlarında olmayı ve onlara destek olmayı amaçlıyor. 

7/24 anlık doktora danışma hizmeti

‘Desteğin Bizden Doktor Online’ ürünü Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatlarına ek olarak, sağlık alanında görüntülü doktor, telefonda danışma ve görüntülü egzersiz hizmetlerini içeriyor. Sektörün öncü hizmetlerini, güçlü dijital altyapı avantajlarıyla müşterilerine sağlayan NN Hayat ve Emeklilik, poliçe başlangıç tarihinden 30 gün sonra profesyonel danışmaya ihtiyaç duyulması halinde  psikolog, çocuk doktoru veya ana branş dallarında uzman doktorlarla yılda 5 kez online danışmanlık hizmeti sunuyor. Eğitmen eşliğinde fitness ve pilates derslerinin yer aldığı Online Egzersiz hizmetinden 1 ay boyunca ücretsiz yararlanma imkanı sağlayan ürün kapsamında, müşteri dilerse sonraki derslerde yüzde 30’a varan indirim avantajlarından da yararlanabiliyor.   

Doktor Online ve Check Up hizmeti bir arada 

Desteğin Bizden Ekstra paketi ise Doktor Online hizmetlerinin yanı sıra   Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatlarına ek olarak geniş anlaşmalı hastane ağı ile check up hizmeti sağlanıyor. Dahiliye muayene, EKG, 18 parametrenin kontrol edildiği hemogram, LDL kolesterol, total kolesterol, açlık kan şekeri testlerinin dahil olduğu check up hizmeti kapsamında, karaciğer ve böbrek fonksiyon testleri ve romatizmal ve enfeksiyon hastalıklar için genel tarama testleri de ücretsiz yaptırılabiliyor.