İller itibarıyla seçilen Arabulucuların isim listesini yayınladı - AYRINTILAR!

İller itibarıyla seçilen Arabulucuların isim listesini yayınladı - AYRINTILAR!
26 Ocak 2021 - 00:05
-Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 'İl müdürlüğü kapsamında Arabulucuların isim listesini' yayınladı.

AYRINTILAR!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın duyurusu bugünkü Resmi Gazetede yayınlandı. Duyuru şöyle: 'Toplu İş Sözleşmesinde Arabulucuya ve Hakeme Başvurma Yönetmeliğinin 6 ncı ve 8 inci maddeleri gereğince Seçici Kurul tarafından Onüçüncü dönemde (31/12/2020 – 30/12/2023) Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Görev Alanı ve Görev Alanının kapsadığı iller itibarıyla seçilen Arabulucuların isim listesi aşağıda belirtilmiştir.'

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Görev Alanı ve Görev Alanının kapsadığı iller itibarıyla seçilen Arabulucuların isim listesi!


Görev Alanı: ADANA

Kapsadığı İller: Adana, Mersin, Osmaniye
1 Hasan Ejder TEMİZ
2 Osman YILDIZ
3 Zeki OKUR
4 Uğur AYDINGÜL
5 Cafer ATAŞ

Görev Alanı: ANKARA
Kapsadığı İller: Ankara, Kırıkkale, Çankırı, Kastamonu
1 Gaye Burcu YILDIZ
2 Kadir ARICI
3 Türker TOPALHAN
4 Ziya AKBAŞ
5 İsmail ÖZGÜVEN
6 Şenol YAPRAK
7 Hülya SARSICIOĞLU
8 Levent AKIN
9 Hamdi ENGİN
10 Mehmet Merve ÖZAYDIN
11 Muhittin ASTARLI
12 Sibel KAYA
13 Gaye BAYCIK
14 Murat Temel ÇİÇEK
15 Yücel UYANIK
16 Muhammed Fatih UŞAN
17 Göksun Çağlar ÇOPUROĞLU
18 Merve Bihter AKICI

Görev Alanı: ANTALYA
Kapsadığı İller: Antalya, Isparta, Burdur
1 Kadir HAMİKLİ
2 Mete Kaan NAMAL
3 Serdar ÇETİNKAYA
4 Mehmet Selin VEZİROĞLU
5 Ömer AKKAN
6 Saliha KIZILOĞLU

Görev Alanı: AYDIN
Kapsadığı İller: Aydın, Denizli, Muğla
1 Mehmet KURT
2 Ferudun GİRESUN

Görev Alanı: BURSA
Kapsadığı İller: Bursa, Çanakkale, Balıkesir
1 Kemal YILDIZ
2 Yusuf ALPER
3 Pir Ali KAYA
4 Aşkın KESER
5 Celalettin YANIK
6 Serap PALAZ
7 İlknur KILKIŞ
8 Yusuf YİĞİT

Görev Alanı: DİYARBAKIR
Kapsadığı İller: Diyarbakır, Mardin, Batman, Siirt, Şırnak
1 Leyla YALINKILIÇ
2 İnci YAVUZ

Görev Alanı: EDİRNE
Kapsadığı İller: Edirne, Tekirdağ, Kırklareli
1 Tayfun TELCİ
2 Ulaş BAYSAL
3 Mehtap DEMİR
4 Murat ÇİFTÇİ

Görev Alanı: ELAZIĞ
Kapsadığı İller: Elazığ, Tunceli, Bingöl, Muş
1 Behiç CANTÜRK
2 Osman ÖNAL

Görev Alanı: ERZURUM
Kapsadığı İller: Erzurum, Erzincan, Kars, Ağrı, Ardahan, Iğdır
1 Saffet ÖZGÜVEN
2 Sultan AYYILDIZ

Görev Alanı: ESKİŞEHİR
Kapsadığı İller: Eskişehir, Afyonkarahisar, Kütahya, Bilecik
1 Ufuk AYDIN
2 Nuray KARACA
3 Abdurrahman İlhan ORAL
4 Dilek BAYBORA
5 Özgür OĞUZ

Görev Alanı: GAZİANTEP
Kapsadığı İller: Gaziantep, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Hatay, Kilis
1 Mevlüt SARI
2 Mehmet DURUEL
3 Beyza AÇIKALIN
4 Sinan YAVUZ
5 Orhan ÇOBAN

Görev Alanı: İSTANBUL
Kapsadığı İller: İstanbul
1 Hasan ŞENOCAK
2 Nurullah ÇALIŞIR
3 Adem ESEN
4 Arif YAVUZ
5 Nejdet AKSU
6 Sedat MURAT
7 İbrahim SUBAŞI
8 Halil İbrahim SARIOĞLU
9 Süleyman ÖZDEMİR
10 Hakan YILDIRIMOĞLU
11 Mahmut KABAKCI
12 Ercüment ÖZKARACA
13 Mustafa AYKAÇ
14 Muzaffer KOÇ
15 Gülsevil ALPAGUT
16 Yakup ERİKEL
17 Hüseyin KARATAŞ
18 Neslihan EMRE İLHAN
19 Sevgi AY
20 Mehmet Nadi AKIN

Görev Alanı: İZMİR
Kapsadığı İller: İzmir, Manisa, Uşak
1 Nezahat SAYAN
2 Neşe Sultan KURAY
3 Hakan ÇETİNTAŞ
4 Serkan ODAMAN
5 Ayşe Gül KÖKKILINÇ
6 Zeki ERDUT
7 Tijen ERDUT
8 Faruk SAPANCALI
9 Mustafa ALP
10 Eda KARAÇÖP
11 Sevil DOĞAN
12 Murat YEŞİLKAYA
13 Ali ARSLAN

Görev Alanı: KAYSERİ
Kapsadığı İller: Kayseri, Kırşehir, Nevşehir
1 Oktay AKTÜRK
2 Çiğdem YAKUT ŞAHİN
3 Zekiye KUŞGÖZ

Görev Alanı: KOCAELİ
Kapsadığı İller: Kocaeli, Yalova
1 Oktay TAŞ
2 Abdulkadir ŞENKAL
3 Mehmet Ali KARAASLAN
4 Harun DEMİRKAYA
5 Yusuf BAYRAKTUTAN
6 Abdulhalim ÇELİK
7 Bora YENİHAN
8 Doğa Başar SARIİPEK
9 Gökçe CEREV
10 Muhiddin BORAN

Görev Alanı: KONYA
Kapsadığı İller: Konya, Aksaray, Karaman, Niğde
1 Haluk Hadi SÜMER
2 Nezihe Binnur TULUKCU
3 Baki Oğuz MÜLAYİM
4 Sevgi DURSUN ATEŞ
5 Yalçın BOSTANCI
6 Gülfidan KÖSE

Görev Alanı: MALATYA
Kapsadığı İller: Malatya, Adıyaman
1 Kadir KARTALCI
2 İsmail KARADUMAN

Görev Alanı: ORDU
Kapsadığı İller: Ordu, Giresun
1 Gürol ÖZCÜRE
2 Bihter ÇALIŞKAN

Görev Alanı: SAKARYA
Kapsadığı İller: Sakarya, Bolu, Düzce
1 Burcu ZENGİN
2 İlker ARABACIOĞLU
3 Bekir KARAGÜLLE
4 Nurcan YANARDAĞ
5 Serdar ORHAN

Görev Alanı: SAMSUN
Kapsadığı İller: Samsun, Sinop, Amasya, Çorum
1 Faruk ALPASLAN
2 Mehmet ALKAN

Görev Alanı: SİVAS
Kapsadığı İller: Sivas, Tokat, Yozgat
1 Hasan KAYIRGAN
2 Halis BAŞEL

Görev Alanı: TRABZON
Kapsadığı İller: Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Bayburt
1 Mustafa ŞEN
2 Salih DURSUN
3 Mustafa CİN

Görev Alanı: VAN
Kapsadığı İller: Van, Bitlis, Hakkari
1 Turgay KARALİNÇ
2 Ertan ÖZDEMİR

Görev Alanı: ZONGULDAK
Kapsadığı İller: Zonguldak, Karabük, Bartın
1 Hüseyin Hami ÖZALAN
2 Kerem TOGAY
3 Okan Güray BÜLBÜL