Çalışanlar: Çok çok önemli...

Çalışanlar: Çok çok önemli...
22 Kasım 2020 - 10:42
Evet çalışanlar, çok çok önemli bir konu. Önemli olan konu mu? Hepimizin bildiği gibi koronavirüs salgını. Kış aylarının gelmesi ve havaların soğumasıyla salgın vakalarında (Yeni hasta sayısı) sürekli artıyor. Öyle ki, vaka sayısındaki artış binli rakamlardan 5 binli rakamlara çıktı. Bu artış devam ederse, başta çalışanlar olmak üzere önümüzde zor bir dönem söz konusu olacak. Bunun için yapılması gereken ve virüstende tek korunma yöntemi 'MASKE' takmak. Ayrıca, temizlik ve mesafenin korunması da önemli.
 

KIŞ AYLARI

Özellikle kış aylarında işe giderken ve de işyerinde mevsim nedeniyle daha çok kalabalık ortamlarda bulunmak zorundayız. Bu nedenle de 'Maske - mesafe ve hizyen' konusu çok çok önemli. Hem kendi sağlığımız ve hemde toplum sağlığımız için. 

5.500'ü GEÇTİ

Sağlık Bakanlığı'nın günlük açıkladığı 'Yeni Koronavirüs' verilerine gere, günlük hasta sayısı 5 binli rakamları geçti. İşte bakanlığı açıkladığı günlük veriler (21 Kasım 2020 Cumartesi): Yeni hasta sayısı 5.532, Test sayısı 152.214, vefat sayısı 135, iyileşen hasta sayısı 3.233.

ANALİZ HABER - SGK DÜNYASI

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum