ARTED: Üzüntü ile takip ediyoruz

ARTED: Üzüntü ile takip ediyoruz
25 Eylül 2020 - 17:45

Araştırmacı Tıp Teknolojileri Derneği (ARTED): 'Türkiye’deki sağlık sektörü ile ilgili çıkan haberleri üzüntüyle takip etmekteyiz'

AYRINTILAR!


Araştırmacı Tıp Teknolojileri Derneği (ARTED), açıklama yaptı. ARTED'in açıklaması şöyle: 'Son günlerde yazılı - görsel basında ve sosyal medyada gerek tıbbi cihaz, gerek ilaç, gerekse Türkiye’deki sağlık sektörü ile ilgili çıkan haberleri üzüntüyle takip etmekteyiz.

Türkiye’nin sağlık hizmeti sunumunda dünya çapında geldiği başarılı konum dikkate alındığında, ARTED üyesi firmaların bu süreçte üstlenmiş olduğu rol çok açıktır. Türkiye’de nitelikli sağlık hizmetinin zamanında sunumunun sağlanmasında, ARTED üyeleri en önemli paydaşlardandır.

Aynı bilinçle, ARTED üye firmaları olarak sağlık hizmetleri sunumunda üstlendiğimiz kritik sorumluluğun farkında olarak, hastalara, hekimlere ve sağlık hizmeti sunucularına Türkiye’nin her yerinde, 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmekte kararlı olduğumuzu paylaşmak isteriz.

Yıllar içinde biriken yapısal sorunların adil ve kalıcı bir çözüme ulaştırılması için muhataplarımızla açık ve sürekli bir iletişim halindeyiz.  Konunun acil ve adil çözümü için devletimize ve hükümetimize olan güvenimiz tamdır.'.

SGK Dünyası


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.