Abdi İbrahim'in iletişim ajansı Hill + Knowlton Strategies oldu!

Abdi İbrahim'in iletişim ajansı Hill + Knowlton Strategies oldu!
05 Ocak 2021 - 09:57
-Türk ilaç sanayisinin önde gelen firmalarından Abdi İbrahim, iletişim danışmanlığı çalışmaları için dünyanın lider iletişim şirketi WPP bünyesinde bulunan Hill + Knowlton Strategies’in Türkiye ofisini seçti.

AYRINTILAR!

SGK Dünyası - Türk ilaç sanayisinin önde gelen firmalarından Abdi İbrahim, iletişim danışmanlığı çalışmaları için dünyanın lider iletişim şirketi WPP bünyesinde bulunan Hill + Knowlton Strategies’in Türkiye ofisini seçti. 

1912’den bu yana

1912’den bu yana, dokunduğu hayatları iyileştirmek vizyonuyla faaliyet gösteren Türkiye’nin İyileştiren Gücü Abdi İbrahim’in iletişim danışmanlığı çalışmalarını, Hill + Knowlton Strategies yürütecek. Ocak 2021 itibariyle başlayan iş birliği kapsamında, Hill­ + Knowlton Strategies, dünyanın en büyük 100 ilaç şirketi arasında yer alma hedefine emin adımlarla ilerleyen Abdi İbrahim’in iletişim çalışmalarına yön verecek. 

Dünyanın en büyük iletişim hizmetleri gruplarından biri olan WPP çatısı altında hizmet veren Hill + Knowlton Strategies; kurumsal iletişim, itibar yönetimi, pazarlama İletişimi, dijital strateji, sürdürülebilirlik ve kapsayıcılık iletişimi, sosyal sorumluluk ve toplumsal fayda iletişimi, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve lider iletişimi alanlarındaki ses getiren çalışmalarıyla biliniyor. Her biri alanında öncü ulusal ve uluslararası markalarla iş birliği yapan Hill + Knowlton Strategies perakendeden teknolojiye, enerjiden otomotive, ulaşımdan eğlence ve eğitim sektörüne kadar geniş yelpazede bir müşteri portföyüne iletişim danışmanlığı hizmeti veriyor.