6 ay ödemesiz kredi için başvurular İNTERNETTEN yapılabiliyor!

6 ay ödemesiz kredi için başvurular İNTERNETTEN yapılabiliyor!
15 Ocak 2021 - 18:19

-'TESK ve Şekerbank Kısa bir süre önce,  'Esnafa ilk 6 ayı ödemesiz, 50 bin TL’ye kadar, 36 ay vadeli, 12. taksite kadar düşük miktarda ödeme imkanı sunan taksitli ticari kredi' için anlaşma yapmıştı. 
 

Şekerbank müşterisi olmasanızda başvuru internetten yapılabiliyor 


Şekerbank'ın konuyla ilgili bilgi paylaşımı şöyle: 'Şekerbank, “Kapımız Esnafa Açık” platformu kapsamında esnafın nakit ihtiyacını ilave avantajlar sağlayarak karşılamak üzere Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) ile büyük bir iş birliği gerçekleştirdi. TESK ile imzalanan iş birliği çerçevesinde Şekerbank’ın sunduğu 6 aya kadar ödemesiz avantajlı finansman olanaklarının yanı sıra, esnafa pek çok hizmetten de ücretsiz yararlanabilme fırsatı sunulacak.

Şekerbank, iş birliği ile eş zamanlı olarak esnaf müşterilerinin işinin başından ayrılmadan bankanın mobil uygulaması Şeker Mobil Şube üzerinden kolaylıkla kredi başvurusu yapabilmesine olanak sağlayacak.'

TESK üyelerine özel avantajlar:

 -Avantajlı faiz oranı.

-36 ay vade imkanı.


-6 ay ödemesiz dönemli 50.000 TL ye kadar artan taksitli kredi imkanı.

-5 bin TL’ye kadar KMH ve 5 bin TL’ye kadar Üreten/Business Kart.

-İnternet ve mobil kanaldan yapılacak EFT/Havale işlemleri bir yıl süre ile ücretsiz.

-POS inaktiflik ücret muafiyeti.

-Çek Karnesi ücret muafiyeti (Alınacak ilk 10 yapraklı çek karnesi için geçerlidir).

Koşullar:


Avantajlar; TESK Üyesi olan ve kredi talebi olan tüm müşterilere sağlanacaktır. Kredinin teminatsız (açık), imza karşılığı veya teminatla kullandırılması bankamız uhdesinde ve talep sahibinin kredibilitesine göre değişiklik gösterebilir.

Başvuru için linke tıklayınız!


Kredi için Şekerbank müşterisi olmasanız bile internet üzerinde (App Store, Google Play, AppGallery uygulamaları) başvurulabiliyor. 

İnternet başvurusu için link: 

https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.sekerbilisim.mbank&hl

SGK Dünyası